1
В двубой от осмия кръг на австрийската бундеслига Залцбург приема Риед. Домакините не се представят много убедително през настоящия сезон в мачовете си пред собствена публика. Имат три домакинства от които записаха една победа,едно равенство и една загуба при голова разлика 4-5. Шампионът ... прочети всичко
1X
Съндърланд приема Ливърпул в среща от четвъртия кръг на Английската Висша Лига. "Черните котки" са изиграли две срещи за първенството и до сега нямат загуба,като постигнаха равенства срещу Арсенал и Суонзи. Гостите от "мърсисайд" пък нямат победа от три мача,като имат ... прочети всичко
над 2.5
79 %
Съндърланд посреща Ливърпул на “Стейдъм ъф Лайт" в мач от четвъртия кръг на английската Висша лига. Съндърланд спечели повече точки до момента от Ливърпул, въпреки че е с мач по-малко и няма победа. Черните котки записаха две равенства до момента както следва: 0-0 с Арсенал и 2-2 сре ... прочети всичко
1
В двубой от четвъртия кръг на испанската примера дивисион Валенсия посреща Селта Виго. Домакините нямат победа от началото на новия сезон. Записаха две равенства и една загуба при голова разлика 4-5. Намират се на 17-то място с актив от две точки. "Прилепите" стартираха кампания ... прочети всичко
над 2.5
Шампионът Молде приема Хаугесунд в среща от 22-ия кръг на Норвежката Типелига. Домакините се борят да защитят спечелената през миналия сезон шампионска титла. Намират се на второ място във временното класиране с актив от 41 точки. В последния мач загубиха с 4-1 при визитата си на Бран кат ... прочети всичко
над 2.5
Манчестър Юнайтед приема на своя "Олд Трафорд" Уигън в двубой от четвъртия кръг на английската висша лига. Домакините записаха драматична победа с 3-2 в последния си мач като гост на новака Саутхямптън. Герой за "червените дяволи" при победата над "светците" ... прочети всичко
гост над 0.5
Лондонския Фулъм приема на своя "Крейвън Котидж" Уест Бромич Албиън в среща от четвъртия кръг на английската висша лига. Бербатов дебютира за Фулъм като резерва при загубата с 0-3 от Уест Хям. В края на трансферния прозорец отбора напуснаха Муса Дембеле, който подписа с Тотнъм и ... прочети всичко
2
Стоук Сити приема на своя "Британия Стейдиъм" Манчестър Сити в двубой от четвъртия кръг на английската висша лига. "Грънчарите" завършиха на равно 2-2 при визитата си на Уигън в последния си мач в лигата. Заемат 12-то място във временното класиране с актив от три точки ... прочети всичко
2
В двуой от поредния кръг на английската Висша лига се срещат тимовете на Стоук Сити и Манчестър Сити. Домакините от Стоук вече доста сезони се задържат в най-високото ниво на английския футбол. Те представиха нов стил на игра, благодарение на който, те жънат успехи. Доброто им представяне ... прочети всичко
гол/гол
79 %
Стоук Сити се изправя срещу Манчестър Сити в среща от четвъртия кръг на Премиършип . Мачът ще се играе на негостоприемния "Британия Стейдиъм"."Грънчарите" започнаха сезона с три поредни равенства и все още не познават вкуса на поражението, въпреки тежката си програма в ... прочети всичко
В двубой от 5-ия кръг на родната ни "А" група се противопоставят отборите на кризисния ЦСКА, в който се намира в момента и затъващият Ботев (Враца). То е ясно, италианците са дошли да перат пари с черното тото и днес на стадион "Славия" се очаква поредния голям резулта ... прочети всичко
1
В двубой от френското първенство се срещат отборите на ПСЖ и Тулуза. Това са два от най-титулуваните отбори във френското първенство. Тимът от парижката столица не може да намери себе си от началото на сезона и записа 3 равенства и само една победа. Равенствата дойдоха срещу Лориен, Аячо ... прочети всичко
1
ПСЖ приема Тулуза в мач от петия кръг на френската лига едно. Воденият от Анчелоти отбор се представя под очакванията до момента, като тима има три равенства и една победа от началото на новата кампания. ПСЖ е едва на девето място във временното класиране с актив от шест точки. Домакините ... прочети всичко
домакин над 0.5
Реймс приема Монпелие в двубой от петия кръг на френската лига едно. Домакините са новак в елита на Франция но са много амбициозен тим. Този отбор направи изключително силен сезон във втория ешелон през миналия сезон. Тогава те допуснаха много малко грешки и заслужено си спечелиха промоци ... прочети всичко
Кортрийк приема Брюж в среща от седмия кръг на Белгийската Еерсте Класе. Двата тима се представят на ниво през новата кампания. Домакините записаха две поредни победи в първенството и се намират на седмо място във временното класиране с актив от десет точки. Кортрийк има актив от една поб ... прочети всичко