

![]() © Bulphoto |
Отборите наСлавия иБерое не успяха да излъчат победител в първи полуфинален сблъсък в турнира за Купата на България.
Двубоят на стадиона в "Овча купел" завърши без голове - 0:0, а всичко остана да бъде решено след седмица на реванша в Стара Загора.
Победителят от двата мача ще се изправи във финален сблъсък срещу победителя от другия полуфинал Левски - Локомотив. Вчера "сините" се наложиха с 3:1 на "Герена".



![]() Зареждане! Моля, изчакайте ... Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар! |