Мачът:
Шалке 04 измъкна ценно равенство срещу Галатасарай (видео)
Автор: FUT.bg | 09:34 / 21.02.2013
© fanatik.com.tr
Шалке 04 измъкна ценно равенство 1:1 в гостуването си наГалатасарай в Истанбул в първия 1/8-финал между двата тима от Шампионската лига.

Турският гранд първи откриха резултата в 12-ата минута с попадение на голмайстора си Бурак Йълмаз, но в 45-ата минута Джърмейн Джоунс възстанови равенството и отбеляза много важен гол на чужд терен, който може да има сериозно значение в реванша в Гелзенкирхен.

Първи мач като титуляр за турския отбор пък записа новопривлечената звезда на тима Дидие Дрогба, който се представи на доста прилично ниво, макар и да не успя да се разпише.

Галатасарай -Шалке 04 1:1

1:0 Бурак Йилмаз 12'

1:1 Джърмейн Джоунс 45'